יוצרים תנועה בחיים

מסע מרתק לתוך עולמנו הפנימי דרך חוכמת הגוף האנרגטי

מרכזי האנרגיה, הצ'אקרות, מכילים בתוכם מסרים חשובים עבור התפתחותנו, ומהווים מפתח חשוב להבנת הרבדים העמוקים קיומנו. אם נלמד מה הם טומנים בתוכם, אילו תכנים בחיינו אנחנו פוגשים דרכם – נלמד לזהות חסימות, לשחרר ולאזן אותם ולהביא איכות חיים טובה יותר וריפוי לחיינו.

 

המסע דרך שבעת המרכזים האנרגטיים הינו תהליך עוצמתי הנעשה באמצעות תנועה, עבודה קולית, מוסיקה, דמיון מודרך, תרגילי מודעות, עבודה אנרגטית ומדיטציה. כאשר אנו דואגים לאזן לפתוח ולהזרים את האנרגיה בכל מרכזי האנרגיה שלנו, אנו מאפשרים לעצמנו חיים מלאים מבפנים ומבחוץ. איזון המרכזים האנרגטיים הוא בעל משמעות אדירה בכל רובדי החיים ומשפיע על מצב הגוף- הנפש -והרוח. כאשר הצ'קרות מאוזנות אנו נחוש בריאים, חזקים, חיוניים, נלמד להתמודד עם החיים בצורה טובה ובריאה יותר.


בין נושאי הקורס: משליטה חיצונית להנחיה פנימית, כוחה של מדיטציה והקשבה לקול הפנימי, חוכמת מהות המרכזים האנרגטיים בגופנו, נכיר את המשמעות הפיזית, נפשית, מנטאלית ורוחנית של כל מרכז וכיצד המחשבות, הרגשות והמעשים שלנו משפיעים על זרימת האנרגיה במערכת הצ'אקרות. נתרגל תרגילים לשחרור חסימות, איזון ויצירת תנועה בגופנו ובחיינו.

 

כלים: קול ושירה, תנועה, NLP, דמיון מודרך ומדיטציה, כתיבה וציור אינטואיטיביים, פוטו -תרפיה, תדרים.

מנחות: מקצועיות ומיומנות, מהמובילות בתחומן מצוות "יעל מור – לחיות חיי מודעות" - מודעות ריפוי והעצמה דרך חוכמת הגוף

משך הקורס: 12 מפגשים, 4 שעות אקדמאיות