צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-2344998

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

דרך מקצבים ותבניות של תנועת האדם מתגלים ומובעים חייו הפנימיים. באדם עצמו נמצא מקור החומר (ג'ואן ראסל)

את השאלה מי אני? אני שואלת אחת לכמה שנים..  והתשובה משתנה, מדייקת את עצמה ונעה לפני השלב בו אני נמצאת במסע חיי. אני רואה את עצמי כאדם רב תחומי, יוצרת רבדים שונים בעצמי כל הזמן ותלמידה לאורך כל חיי. 

את דרכי המקצועית התחלתי בעולם התנועה והריקוד, עולם שאותו אני חוקרת הרבה שנים ברובד הפיסי, הרגשי והאנרגטי בשיטות ופילוסופיות שונות. לאורך השנים הופעתי על במות בארץ ובעולם, יצרתי ריקודים על נושאים שרציתי לפתור בחיי ולשחרר, יצרתי את סדנאות 'הריקוד הפנימי', שמהותן אימפרוביזציה בתנועה, שמאפשרת לחוות את הרגע, לאפשר ביטוי רגשי, ולתעל רגשות תקועים במערכת הפנימית, ואף העמקתי והוסמכתי בלימודי צ'י קונג טיפולי. חקירה זו אפשרה לי להבין שכשמשתחררת חסימה בגוף על ידי תנועה, נשימות והזרמת אנרגיה - מתחילה תנועה וזרימה וגם בחיים. 

 

לפני כעשור נסעתי להתמחות אצל שמאן הילר בשימוש טקסים ומסעות טראנס דאנס לריפוי והתפתחות. במשך מספר שבועות בתוך מרחב אחד בלבד יצאתי לטרקים מסעירים, שהיו בעצם בתוכי. עברתי דרך כל תמהיל הרגשות האפשרי, ריפאתי חלקים בתוכי, התחברתי לידע קדום ולשמאנית שבתוכי. וידעתי - שאת החוויה הזו אני רוצה לאפשר לאנשים אחרים לחוות ושמסע ייחודי זה יכול לשנות את חייהם. 

 

כשעולם החינוך והתנועה נפגשים

בדרכי בעולם החינוך שילבתי הוראה, הדרכה וניהול. עבדתי בפיקוח על המחול במשרד החינוך כמדריכה ארצית ומחוזית, וכרכזת מגמות המחול בארץ בחטיבות הביניים, בניתי מערך הדרכות ארצי לרכזות מגמות המחול, והובלתי תהליכי הקמה והטמעת המגמות בתוך בתי הספר תוך שימת דגש על יצירת מרחב לימודי תומך ומעצים לתלמידות המגמה ומוריהן. שם פיתחתי את החלק היזמי והניהולי שלי. במקביל סיימתי שני תארים בחינוך ובניהול בחינוך, ותעודת הוראה במחול ותנועה. התמחיתי בין היתר בפיתוח תוכניות לימודים.

 

את נקודת המפנה בחיי אני רואה בלימודי הרייקי שלמדתי לפני כ-15 שנה, שאפשרו לי להרחיב את התודעה, לשנות גישה בחיים לגישה חיובית יותר, לדייק את עצמי, את בחירותיי, ולזקק את השאלה מי אני?  ומה ייעודי? מי אני רוצה להיות? עברתי ריפוי פנימי פיזי, רגשי ואנרגטי ככל שהתקדמתי בשלבי מסלול הלמידה לרייקי מאסטר. שם נפתח עבורי השער לעולם תהליכי המודעות והריפוי, ובכלל לעולם הטיפול.

 

מהוראה לטיפול

בראיית העולם שלי כדי להיות מטפלת נדרשת התמסרות לתהליך מעמיק עם עצמי, חקירה פנימית ומוכנות לרפא חלקים בתוכי. בעיניי זהו מסע שלא מסתיים אף פעם. עם תפיסה זו יצאתי ללימודי הכשרה מקצועיים כמטפלת במהלך חמש שנים במכללת רידמן. 

כיום אני פסיכותרפיסטית טראנס פרסונאלית עם התמחות בהילינג פסיכו-פיסי, ובעשור האחרון העמקתי והתמחיתי בכלים שונים מהרפואה המשלימה: התמקדות, מדיטציה ודמיון מודרך, ריברסינג, טכניקות ריפוי שמאניות, צ'י קונג טיפולי, תטא הילינג, יעוץ ביוגרפיה רוחנית ורייקי מאסטר. בכל התהליכים אני משלבת תנועה ועבודה חווייתית עם הגוף ועם מצבי תודעה אחרים. כמו כן, לימדתי סטודנטים במכללת רידמן תהליכי מודעות והתפתחות דרך תנועה וריקוד במצבי תודעה אחרים.

 

את כל התובנות, הניסיון והידע שצברתי עד כה במסע חיי, אני משלבת בשלושה תחומים עיקריים:

1. פיתוח וניהול של תוכנית הסדנאות והקורסים לארגונים 'לחיות חיי מודעות בקונספט חוכמת הגוף' עם צוות איכותי ומקצועי ומגוון כלים אלטרנטיביים. (בעשור האחרון הועברה התוכנית ל-למעלה מ-40,000 משתתפים בארגונים).

 

2. טיפול בקליניקה פרטית בה אני מלווה נשים בתהליכים רגשיים, נפשיים ורוחניים,

 

3. הנחיית מסעות וטקסי ריפוי בטכניקת ריקוד שמאנית שנקראת הילינג Trance Dance, שמאפשרים למשתתפים לעבור מסע פנימי מרפא, וסדנאות עומק תהליכיות המשלבות תנועה מקודשת, הילינג, ופסיכותרפיה.

 

אני עושה זאת בהרבה אהבה והודיה לבורא עולם, לצוות שעובד איתי, ללקוחות המדהימים שלי שפותחים את השער לעוד אלפי אנשים לעבור תהליכי מודעות והתפתחות בתוך המרחב הארגוני, ולנשים שבוחרות לעבור איתי מסע בליווי אישי ולהכניס תנועה חדשה ומדויקת יותר לחייהן.

  

השכלה והסמכות:

*לימודי תעודה בפסיכותרפיה טראנס פרסונאלית בהתמחות הילינג פסיכו-פיזי - מכללת רידמן

*M.A (בהצטיינות)- אוניברסיטת תל אביב–החוג למנהל החינוך וארגונו.

*B.Ed. (בהצטיינות)- מכללת לוינסקי–החוג לחינוך מיוחד.

*תעודת הוראה–מכללת סמינר הקיבוצים–המסלול לתנועה ומחול: מורה בכירה מוסמכת

*לימודי הסמכה ב"התמקדות"-(Focusing)-המרכז הישראלי לרפואת גוף נפש

*יועצת רוחנית ביוגרפית–Medi-Win ביה"ס לרפואה משלימה מכללה האקדמית בוינגייט

*מדריכת צ'י קונג טיפולי–Medi-Win ביה"ס לרפואה משלימה מכללה האקדמית בוינגייט

*מאסטר מטפל ברייקי, וטיפול בקארונה רייקי ®  1,2 

*תטא הילינג

 

קורסים נוספים:

יזמות עסקית- מט"י (מרכז טיפוח יזמות) תל אביב.

קורס "ניהול והדרכה מכווני אינטרנט", e learning , ופיתוח למידה והדרכה בארגון, תפנית, בי"ס לניהול של האוניברסיטה הפתוחה.

  

לאורך השנים השתתפתי במגוון סדנאות, וקורסים מעולם המודעות וההתפתחות, גוף נפש, עולם הרוח, והטיפול.
את הפרקטיקום שלי בעולם הטיפול עשיתי במחלקה האונקולוגית בבית החולים איכילוב, במעון שיקמה לאנשים עם מוגבלות, ובהוסטל תפארת עלומים.