צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-2344998

השאירו פנייתכם

ואשוב אליכם

עיריית תל אביב
stars

ליעלי הכי הכי בעולם !!! מאין את באה ולאן את הולכת - זה מה שבדיוק חוויתי במגוון הגדול של הסדנאות שהעברתן, לימודים ברמה גבוהה כל מפגש ממצה מדויק מגוון ומכיל. יכולתי להיות ולהרגיש - לא פחדתי משיפוטיות ומביקורת - מבחינתי היה לי את החופש המוחלט להיות אני מבלי לפחד. הייתה שם קבלה והכלה מוחלטת בהמשך הסדנה של מתנועה מהפנים אל החוץ. היה המשך לכל התהליכים שעברתי וזה באמת להוציא אל הפועל את כל מה שחווינו. לראשונה בעזרת סוללת מנחות המדהימות המיוחדות המקצועיות כל אחת ואחת בתחומה, הצלחתי להגיע להרפיה מוחלטת אמיתית ולעוף בלב ובנשמה אל המקום של הויתור על שליטה ולהגיע להארה ולהתחבר לרגשותיי ולמוסס את הפחד שיצרתי ולהיכנס לתוך רגיעה וליהנות מהחיים הטובים מתוך יצירה ועשייה ואמונה בעצמי ביכולות שלי - כי אני היא המורה של עצמי וכל קושי זו הזדמנות להצלחה".

אוהבת, זהבה - גולדי, קורס תל אביב

עמותת המורים
stars

תודה רבה לכם על הסדנה והפעילות וההרצאה המאלפת הייתה מעניינת מאוד וייצירתית השרתה עלינו המורים אנרגיות חיוביות באנו לעבודה עם מצב רוח עילאי והיה פשוט כייף זה הביא צחוק חיובי ומטען שהועבר לצוות הנפלא של בית ספרנו כל הכבוד ומגיע לכם שנבוא לעוד פעילות והרצאה רק דחיפה ואנו באים תודה מכל הלב. לא התביישתי שהייתי גבר בודד הרגשתי שיש עוד מאה גברים איתי כי הרגשתי את החוויה ולא את החוסר בגברים תודה זה יצא מהלב מקווה שדבריי אלה נעימים כי כך אני חויתי והרגשתי"

יוסף, מורה- על הסדנה: "מתנועה בגוף לתנועה בחיים" מטעם עמותת המורים

מתנ"ס מטלון
stars

ליעל וכל הצוות רציתי להודות לכן על היום הנפלא אתמול במתנ"ס מטלון התרגשתי מאד לחוות חוויה מדהימה ,כמה חשוב לתת לגוף ולנשמה את מה שהם צריכים ואנו עם המעצורים שלנו גורמים להם להתנוון אנשים פוחדים לצחוק בקול או לשיר ואתמול ראיתי איך אנשים לאט לאט צחקו ושרו פשוט מדהים".

דבורה, השתתפה ביום החשיפה ללקוחות

עיריית רעננה
stars

יעל יקרה, אתמול הייתי מטעם מקום עבודתי, ביום מלא באנרגיה בריאה, אנרגיה שממלאת את הלב בחום ואהבה ורצון לטיפול בעצמי וכל זאת קיבלתי ממך כאשר שיתפת אותנו בצ'י קונג והקול הנעים שלך ששידר רוך ואהבה יחד עם עוצמה והצוות המדהים שהיה נוכח והעביר את הסדנאות, בחרתי בסדנא של שון "האינדיאנית" - אישה מופלאה מלאה באהבה אשר טיפלה בנו ע"י צלילי תוף אינדיאני קסום. תודה לכן על יום מופלא שאפשר לי להמשיך את היום בחיוך והרבה אהבה לעצמי ולקרוביי :) תבורכנה!!!

עובדת עיריית רעננה, יום העצמה נשית לעובדות

עיריית תל אביב
stars

יעל שלום, בשם הסייעות של החינוך המיוחד בתל-אביב יפו: " אנחנו עדיין בתוך החוויה שנתנה לנו את האפשרות להביט לתוך עצמנו". כבר עברו חודשיים עדין נשמעים הדי המתרגשים, ויש שמבקשים לעבור את החוויה פעם נוספת. ניכר היה כי על כל החוויה והעוצמות שלה היתה חשיבה מוקפדת, את יעל נתת בנו תחושה של חופש ויכולת לצאת מהקיבוע ולהרגיש כי הגוף שלנו יכול להשמע לנו. תחושת חופש התנועה הוא דבר שכל אחד מאיתנו ביום יום אינו מרשה לעצמו לעשות, או לא מספיק חושב על תעצומות הנפש שהוא יכול לקבל מ"להציץ" פנימה לתוך הלב והנשמה אפילו ל10 דקות ולהתיר את כל ה"קשרים" ולהתנהל כפרפר חופשי בטבע. שעור כזה היה מחזק ומחייה את הביטחון העצמי, את יכולת לחשיבה מובנת, מתחזק את הסבלנות, הרגישות, האופטימיות. אנחנו בעצם תמיד מתרצים את הסיבה אין לנו זמן....! לנו כמי שעוסקים ביום יום בתמיכה ובתחזוקת החלש, השואב מאיתנו אנרגיות רבות זקוקים לכך, אך לא מודעים עד שמתנסים. אמנם כאשר אתה נותן לאחר אתה מקבל שבעתיים, לאורך שנים נוצרת שחיקת הגוף ומה לעשות גם הגיל נותן אותותיו. התעסקות והבנת הגוף שלך מחזקת את שנחלש ומאפשרת לקבל את הקושי בפרופורציות מתאימות. הרעיון של חווית עצמך ובהמשך להבין מה חווה רקדן במהלך יום אימונים מפרך ומתיש אך מעצים ונושא תוצאות... נבון! תודה לך על שפתחת לנו חלון מזמין להביט לתוך גופינו".

נורית גולדנברג, מפקחת ומנהלת מדור סייעות, עיריית תל אביב

מגוונים רמת השרון
stars

יעל יקרה, ברצוני להודות לך על הסדנה המדהימה לצוות הרכזים ברשת מגוונים רמת השרון. הסדנה עסקה בתפיסת התפקיד של רכזי חוגים וקהילה במטרה לזהות את החוזקות שהם מביאים לתפקיד באמצעות כלים מעולם הnlp. התרשמתי מאד מהאופן היסודי והמקצועי בו התייחסתן בפגישה מוקדמת למטרות הסדנה, להרכב הקבוצה ועם מה אנו רוצים לצאת. בהמשך לחומרים שקבלתן בניתן סדנה שהלמה את הצרכים ואפשרה למשתתפים להתנסות בחוויה המדהימה של שיטת הnlp שמשתמשת בגוף ובדמיון מודרך. בסדנה נחשפו המשתתפים לשיטה שלא הכירו וזרמו עם התרגילים. המשוב היה מעולה, הם הרגישו שעברו חוויה מיוחדת וכיוונים חדשים לחשיבה חיובית וטיפים חדשים לדרך חיים וכלים לעבודה. תודה לך על ההשקעה בחשיבה ובהתאמה לצוות שלנו, תודה למנחה המקסימה על האופן בו העבירה את החוויה ע"י חשיפה לשיטת הnlp בצורה נעימה, עם ערך מוסף וטעם של עוד.

בברכה והערכה רבה, ניצה ערמון, סמנכ"ל חברה וקהילה

עיריית כפר סבא
stars

"היה מפגש עוצמתי, מדהים, מרתק, וחווייתי. יצאתי עם תובנות רבות וים של העצמה אישית ונשית. המנחה הייתה מהממת ואפשרה לי להיחשף לעולם חדש, מושגים, חוויות ותחושות חדשות ומופלאות. נתנה המון המון מעצמה על מנת להעביר את מטרתה..יצאתי עם טעם של עוד וצימאון להמשך למידה. הסדנה הציבה סטנדרט גבוה למפגשים הבאים. המפגש עצמו הזכיר לי שאני בעלת כוחות ויכולות להתמודד עם קשיים, סיטואציות ואתגרים שהחיים מזמנים לי. תודה רבה!" משתתפת הקורס "השביל הזה מתחיל כאן-מסע לבריאת מציאות חיינו"

עמותת המורים
stars

"יעל מור נדירה ברמת השירות אותו היא מעניקה ללקוחותיה. מלבד המקצועניות, האמינות, מתן מידע מפורט על כל שאלה, אדיבות, מאור פנים לכל פניה בסבלנות ובנועם המייחדים אותה כל כך, היא גורמת לך להאמין בעשייה המבורכת. 

ליעל אין מתחרים בשוק - יעל ייחודית בקונספט אותו היא מספקת, המרצים שמעבירים סדנאות תכניות דומות אין להם את המעטפת אותה מספקת יעל. יעל מאפשרת ללקוחות רשת ביטחון, אמפטיה, וביטחון בדרך שיש מי שעומד מאחוריך ומאחורי התכנים.

למשתתפים יעל מעניקה את היכולת להשתפר בחיים, כלים ומפתחות להתחלה של שינוי בגישה לחיים, לריפוי הנפש, פתיחת אפשרות לחומרים חדשים מלבד שהם מהנים הם מאד חשובים במיוחד בעולם תחרותי ומהיר כמו שלנו, את היכולת לעצור, לנשום, להביט לתוכנו ולדעת שיש עוד דרכים לחיות את חיינו."

בית חולים איכילוב
stars

"יעל. את אחת ומיוחדת. אין ספק שנשים רבות חוות התמודדויות ברבדים רבים בחיי המשפחה, הקריירה, החברויות ובכלל. כשפגשתי אותך לראשונה הבנתי כמה מיוחדת גישתך והתמחותך בתחום כל כך מיוחד, מעצים ומרגש. תחום שאת מביאה במסגרת עבודתינו המשותפת גם למערכים שונים במרכז הרפואי בתל אביב. בהצלחה!" שירה נצר, מנהלת הדרכה באיכילוב (לשעבר)